Kas notiek?

Kas notiek?

- Džons Brenans atklāj plānu: Baidena amatpersonas dodas uz "lāzera gaismas režīmu", lai atklātu un "izskaustu" iedzīvotāju politisko opozīciju (tas nozīmē Trampa atbalstītājus).

- Baltā nama preses sekretāre Jena Psaki sniedza savas pirmās preses instruktāžas stundas pēc Baidena zvēresta nodošanas. Viņa neko prātīgu neteica, tikai solīja gaišas perspektīvas. "Drosmīgs" reportieris jautāja Psaki, vai Džo Baidens saglabās Air Force One kuģa krāsu shēmu?

- Tas ir tik labs jautājums! - smaidot teica Psaki. "Šodien man nebija iespējas iedziļināties šajā ..." Tā vietā, lai uzdotu jautājumus par mednieka Baidena naudas atmazgāšanas izmeklēšanu un to, kā Džo Baidens pārvērta savu dēlu par bēgli, reportieri jautā par krāsu lidmašīnā.

- Stundu pēc Džo Baidena zvēresta PVO atzina, ka viņu testu rezultāti ievērojami pārvērtē datus par personām, kurām COVID ir pozitīvs rezultāts. Jā, Pasaules Veselības organizācija ir atzinusi, ka PCR testēšana dod lielu amplifikācijas līmeni, kā arī milzīgu skaitu viltus pozitīvu rezultātu.

- Baidena inaugurācijas video saņēma tikai 320 000 skatījumu Baltā nama oficiālajā YouTube kanālā. Komentāri ir atspējoti. Baidens ieguva 81 miljonu balsu, kur ir visi šie cilvēki? - Baidens noņēma Ovāla kabinetā Džeksona gleznu un pievienoja Sezara Čavesa krūšu.

- Baidens dažu stundu laikā pēc "stāšanās amatā" parakstīja 3 dekrētus. Neviens no dekrētiem patiesībā nepalīdz amerikāņiem. Dekrēts par sociālo distancēšanos, rasu vienlīdzību un "atbalstu maznodrošinātām kopienām", kā arī atgriešanās pie Parīzes klimata vienošanās izrādījās Baidenam vissvarīgākais jau agrā darba laikā. Arī viens no Džo Baidena pirmajiem soļiem prezidenta amatā bija atlaist afroamerikāņu vadošā amatā. Baidens ir rasists un vienmēr ir bijis - tas ir vispārzināms.

- Džo Baidena seksuālā uzbrukuma upuris - Tara Rīda: Man ir sāpīgi skatīties, kā cilvēks, kurš man uzbruka, stājas amatā. Viņa apsūdzēja savu bijušo priekšnieku, toreizējo senatoru Džo Baidenu, izvarošanā 1993. gadā. Tara Reed mediji pilnībā ignorēja, kaut arī viņai bija daudz liecinieku, kas atbalstīja apgalvojumus, ka Baidens viņu izvaroja.

- Baidens izdeva dekrētu pārtraukt sienas būvniecību uz robežas ar Meksiku (viņi vēlas atjaunot cilvēku un narkotiku satiksmi).

- Tūkstošiem cilvēku Trampu satika Palmbīčā, Floridā. - Baidena galvenais atbalstītājs Kliburns nosauca prezidentu Trampu par "ļaundabīgu audzēju, no kura bija jāatbrīvojas".