Sorosa, Geitsa tiesas process

Sorosa, Geitsa  tiesas process

Pēc zaudējuma zemākās instances tiesā apsūdzētie Geitss, Soross, Rokfellers un citi iesniedza apelāciju. Trīs tiesnešu kolēģija Peru Chicha & Pisco krimināllietu apelācijas palātā konstatēja, ka "Bils Geitss, Džordžs Soross un vairāki Rokfelleru ģimenes locekļi tika atzīti par atbildīgiem par Ķīnas vīrusa parādīšanos un izplatīšanos". Tiesneši Tito Gallego, Luiss Legija un Tonijs Čanarei, pamatojoties uz pierādījumiem, vienbalsīgi secināja, ka Bils Geitss, Džordžs Soross un Rokfellers (kas izveidoja ANO un Federālās rezerves) tika minēti kā daļa no "noziedzīgās elites, kas pārvalda pasauli" un tika atzīti par vainīgiem šajos noziedzīgajos nodarījumos. Nav šaubu, ka viņi ir noziedznieki, bet vai viņi kādreiz tiks sodīti? Diez vai tāpēc, ka jūs pat neesat dzirdējuši par tiesas procesu? Bet viņi ir jāsoda par noziegumiem pret cilvēci. Tas nav kaut kas jauns - tas attiecas uz 1972. gada Romas klubu.

Vēl 1971. gadā Romas kluba dibinātāji, protams, nāca klajā ar virkni “ienaidnieku”, kuriem viņiem vajadzēja nākt klajā ar iemeslu mūsu likvidēšanai. Elitāri uzskata, ka mēs esam pārāk daudz (Geitsu tēvs, Soross, Rokfellers un doktors Fauci, viņu vīrusu guru). Sers Aleksandrs Kings rakstīja: “Meklējot jaunu ienaidnieku, kas mūs vieno, mēs nonācām pie idejas, ka piesārņojums, globālās sasilšanas draudi, ūdens trūkums, izsalkums un tamlīdzīgi atbildīs visām prasībām ... Visas šīs briesmas ir ko izraisa cilvēka iejaukšanās, un tikai ar izmaiņām var pārvarēt attieksmi un uzvedību. " Tātad īstais ienaidnieks, piebilda King, ir pati cilvēce. Tātad, cik daudz no mums plāno nogalināt šī elite? Es sniegšu atbildi citam Romas kluba dibinātājam Tedam Tērneram (arī CNN miljardierim). Teds svārstās starp 80-95%, kas ir vairāk nekā 6,5 miljardi "mēs", kas jāiznīcina. Un šie ļaunie dēmoni to plānoja pirms 50 gadiem. Viņu sākotnējais "globālās sasilšanas" plāns kā attaisnojums tālajā 1972. gadā bija 30 gadu atdzišanas tendences beigas. Bet viņi arī zināja, ka viņi atrodas pārejas uz siltāku temperatūru virsotnē, pamatojoties uz Milankoviča precesijas modeli. Milankoviča cikls pierādīja, ka temperatūra paaugstināsies apmēram līdz 2010. gadam - pietiekami daudz laika, lai nobiedētu pasauli brīvprātīgi pakļauties savam plānam (viņi domāja), taču tā vietā pamodās pietiekami daudz cilvēku, lai viņus apturētu. Jā. Ceļā uz masveida eitanāziju notika smieklīgs notikums: pasaule atkal sāka atdzist, un neviena no viņu briesmīgajām prognozēm nepiepildījās. Mēs izvirzījām hipotēzi, ka šī COVID slimība, kas nejauši noplūda no P-4 laboratorijas, neviens nevarēja izdarīt tik ļaunu, taču pēc Geitsa, Sorosa un Rokfellera (-u) notiesāšanas tagad ir izrādījies, ka tā bija ne tikai apzināta, bet arī labi izplānots.

▪️ Daily Mail jautā: “Kāpēc COVID gadījumu skaits samazinās? Pēdējo 3 nedēļu laikā jaunu infekciju skaits ASV ir samazinājies par 45% un visā pasaulē par 30%, taču eksperti saka, ka vakcīna NAV galvenais faktors, jo tikai 8% amerikāņu un 13% cilvēku visā pasaulē saņēma pirmo devu. "...

▪️Amerikāņu milzīgās masas tagad pamostas šausmās, ka nesen tika atklāts, ka CDC ir palielinājis COVID nāves gadījumu skaitu par vairāk nekā 1600%.

▪️Šī ir izdzīvošanas formula - neticiet nevienam, kas nāk no lielākās valdības, plašsaziņas līdzekļu vai viņu pašu "ekspertu". Iespējams, ka daudzi no šiem cilvēkiem jau ir apcietinājumā, taču paldies Peru par to, ka tā ir vienīgā tauta, kurai ir drosme apturēt šo ļaunumu, oficiāli nosodot dažus  no tiem.