Baidens vakar viesojās Mičiganā

Baidens vakar viesojās Mičiganā

Pirms 10 mēnešiem man nebija ne mazākās nojausmas, cik dziļu melu un nepatiesības bedri es esmu nodzīvojis visus šos gadus. Lielu daļu no tā, ko esmu iemācījies kopš pandēmijas sākuma, es mēdzu apsvērt stāstus no zinātniskās fantastikas sfēras vai vispār netiku ar šo informāciju. Lai jūs saprastu, es uzzināju DAUDZ, daudz ko un kļuvu kritisks. Nav daiļliteratūras. Pastāv realitāte, ka ienaidnieks mēģina noslēpt tā saukto sazvērestības teoriju aizsegā ar folijas vāciņiem vai etiķetēm, ka cilvēks nav draudzīgi ar galvu.

Bet tagad tas nav par to. Jūs zināt, varbūt tas nav tik svarīgi, jo tas notiek, bet es vēlos dalīties savās domās. Ko jūs zināt par visaugstākās kvalitātes lateksa maskām? Nevis tos, kurus, piemēram, Noksvila mēdza atveidot sirmgalvī Freaksā vai barā ar citiem Holivudas aktieriem. Esmu pārliecināts, ka esat noskatījies šīs filmas. Bet es runāju par visaugstākās kvalitātes maskām. Vai esat redzējuši Merkeli tuvplānā? Vienkārši palieliniet vienu no viņas nesenajiem fotoattēliem.

Šī nav cilvēka āda. Un paskaties uz Baidenu Mičiganā. Sasodīts, tā ir lateksa maska. Es redzu, kā jaunāka vecuma aktieris prasmīgi atdarina demenci un incidentus, kā arī redzu, ka viņš valkā masku. Esmu ļoti vērīgs, strādāju policijā, tagad detektīvs, man ir brīnišķīga ģimene un jaukas mājas. Svētie svētie, šķiet, ka īstais Baidens tiešām tiek arestēts. Sākumā es domāju, ka tas ir mānīšana.

Tad viss pamazām nostājās savās vietās. Vai esat dzirdējuši par izrādi? Un es dzirdēju. Un ziniet ko, šķiet, ka mēs patiesībā esam filmās. Es to nevaru nosaukt citādi. Baidens katru dienu rakt sevi dziļāk, parādot, ka viņa priekšgājējs Tramps patiesībā nav tas sliktais puisis, kuru viņš attēloja plašsaziņas līdzekļos. Pat ja tas bija īstais Baidens un viņš cieta no demences, demokrāti neļāva viņam stāties amatā, jo tas ir cirks! Paskaties, es ticu, ka Tramps drīz atgriezīsies.

Es ļoti gribētu, lai Baidens publiski norauj šo masku kā sliktā komēdijā, bet diez vai tas notiks. Un tomēr es vairāk priecājos, ka iemācījos atšķirt šādas lietas, saskatīt maldināšanu, tostarp atpazīt maskas vai dubultniekus, vienlaikus apzinoties, ka nepazudu. Šeit ir auksts, es iešu pagatavot sev karstu kafiju un turpināšu skatīties šo aktieri, pēdējā laikā man tā ir kļuvusi par interesantu nodarbi!