Himtreili virs Latvijas

Himtreili virs Latvijas

Kāds Rēzeknes iedzīvotājs Nikolajs Stepanovs mūsu redakcijai ir nosūtījis ziņkārīgus fotoattēlus, kuros redzamas dzimtās pilsētas debesis, svītrainām ar savādām baltām līnijām. Tie izskatās kā lidojošo lidmašīnu pēdas, bet atšķirībā no parastajām lidmašīnu "astēm" viņi vairākas stundas stāv gaisā un pārsteidz ar savu skaitu, pārklājot debesis kā tīkls. Mūsu lasītājs no Rēzeknes apgalvo, ka cilvēki Libānā arī novēroja svītrainās debesis virs galvas, tāpēc viņš ir pārliecināts - un Daugavpili periodiski klāj šis draudīgais gaisa režģis. Kāpēc šī nav lidmašīnas taka? Fakts ir tāds, ka tā sauktais piesārņojums no lidmašīnām ir kondensāts, gandrīz caurspīdīgs. Būtībā tie ir ūdens tvaiki no lidmašīnu izplūdes motoriem. Jo ātrāk karstās izplūdes gāzes atdziest apkārtējā gaisā, jo ātrāk veidojas mikroskopisku ūdens pilienu un sīku ledus kristālu mākoņu taka. Nelielā augstumā piesārņojuma redzamais izskats parasti nav iespējams, jo tūlītējai mitruma kondensācijai un kristalizācijai nepieciešama ļoti zema apkārtējās vides temperatūra (zem –40 ° C).

Nāves pēdas ... Tātad, kādas ir šīs baltās svītras pār mūsu galvām? Atbildi uz šo jautājumu mums ieteica dīvainas parādības aculiecinieks virs Rēzeknes. Tās, viņaprāt, ir chemtrails. Tie parādās arī debesīs, pateicoties lidmašīnām, taču atšķirībā no piespiedu kārtām, kas parādās neviļus, lidmašīnas ar nolūku atstāj aiz sevis ķīmiskās takas. Ķīmisko vielu izsmidzināšanai gaisā no gaisa kuģa tiek noņemti visi vai daudzi pasažieru sēdekļi, tos aizstājot ar cisternām ar kādu noslēpumainu saturu. Šādu modificētu lidmašīnu fotogrāfijas var atrast pat globālajā internetā. Ir arī liecības par aculieciniekiem, kuri fotoattēlā un videoklipā iemūžināja chemtrailu parādīšanos debesīs. Bet uz jautājumu, kurš un kāpēc to dara, oficiāli nav atbildes, un pats galvenais - ar kādām lidmašīnām īsti mūs smidzina. Šeit - tikai to cilvēku argumenti, kuri kaut kur kaut kur nejauši dzirdēja, izspiegoja vai ož. Bet ir vērts atzīmēt, ka šīs pārdomas ierindojas pārsteidzoši loģiskā savstarpēji saistītu notikumu ķēdē.

"Zelta miljards"

Nikolajs Stepanovs sāk skaidrot ķīmisko vilcienu parādību, minot noteiktu Romas klubu - politiskās, ekonomiskās, kultūras un zinātnes pasaules elites pārstāvju apvienību. Pasaulē ir vairāki citi līdzīgi klubi, kuru dalību pasūta tikai mirstīgie. Izcili zinātnieki, bagātākie cilvēki uz planētas un spēcīgāko lielvalstu galvas - tas ir tas, kurš ir iekļauts šajās slepenajās sabiedrībās. Vēl pagājušā gadsimta 70. gados Romas klubs saskārās ar tādu jēdzienu kā "izaugsmes robežas" un ierobežotie Zemes planētas resursi.

Tika imitēta situācija, kad Zemes iedzīvotāju skaits nepārtraukti pieaug, patērējot arvien vairāk dabas resursu un piesārņojot vidi. Secinājums ieteica sevi: lai turpinātu pastāvēt dzīvība uz Zemes, ir jāsamazina tās iedzīvotāju skaits. Un tika uzsākta slepena viņu iznīcināšanas programma! Tiek uzskatīts, ka pasaules elites mērķis ir “zelta miljards”. Tieši tik daudz cilvēku dzīvos uz Zemes pēc cilvēces masveida iznīcināšanas programmas pilnīgas īstenošanas. Tas ir necilais epitets “zelta”, kas skaidri parāda galveno atlases kritēriju tiem, kas radīs planētas nākotni. Lai "attīrītu" Zemi no "papildus" 5 miljardiem iedzīvotāju, tiek izmantoti dažādi gudri līdzekļi.